Wystrój sali weselnej

W jakim klimacie udekorować salę weselną? Modne ostatnio style boho, czy styl rustykalny nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat. Najlepiej od razu znaleźć salę o zbliżonym wystroju, ponieważ nie będzie wymagała dużo dodatków i pracy dekoratorki. Gdy skazani jesteśmy na surową sale która nie ma nic prócz ścian, może będzie tańsza, ale doprowadzenie jej do wymarzonego stylu będzie wymagało dużo Waszej uwagi i pieniędzy, oraz czasu którego przed ślubem będziecie mieli coraz mniej. Część dekoracji zawsze może zapewnić Wam dekoratorka, wtedy jest trochę taniej. Najgorsza sytuacja jest wtedy gdy właściciel sali przestraszy się dużej ilości zmian jakie chcecie wprowadzić w wystroju wnętrza.

Powitanie gości

Dobrze widoczna funkcja na weselach w stylu rustykalnym, ręcznie robione znaki pomagają nadać ton bardziej zrelaksowanej i spersonalizowanej sprawie. Powitaj gości serdecznie w recepcji z ręcznie wypisaną tablicą lub skieruj ich do strefy jedzenia i napojów z ręcznie malowanymi drewnianymi tabliczkami. Uwielbiamy więc popularne użycie uroczych drewnianych tabliczek Pana i Pani, które znajdują się z tyłu krzeseł pary młodej.

Weselne stoły

Aranżacje stolików są kradnącymi scenami na każdym rustykalnym weselu – zachwycenie gości jest wyjątkowym elementem centralnym. Opcje przyjazne dla budżetu obejmują pomijanie tradycyjnych szklanych lub kryształowych wazonów na słoiki z masonem lub odrapane drewniane pudełka. Ręcznie robione terraria lub wysokie, ciężkie gałęzie są świetną alternatywą dla par szukających wyjątkowego, leśnego stylu bez wysadzania kwiatów w powietrze.
Jeśli pozwala na to lokalizacja (i budżet), zastanów się nad stołami leśnymi – same w sobie są piękne i nie wymagają stołówki. Serwetki w stylu vintage chcą dodać elegancki akcent do ustawień stołu; prasuj swoje imiona lub inicjały, aby uzyskać bardziej spersonalizowany i elegancki wygląd. Tak więc stara zastawa stołowa lub ceramika ludowa chce idealnie uzupełnić rustykalny motyw ślubny.

Światło

Idealny styl rustykalny to stonowane dekoracyjne oświetlenie. Mogą to być świeczki, lampiony. Sprawdźcie koniecznie wcześniej czy sala ma możliwość podłączenia odpowiedniej ilości lamp elektrycznych. Rozkładanie na sali przedłużaczy, o które może się ktoś potknąć nie jest dobrym pomysłem. Daj swojemu ślubowi atmosferę romansu i intymności dzięki delikatnemu, subtelnemu oświetleniu. Sznurek wróżki na drzewach lub żarówek na wzgórzach na belkach sufitowych. Oświetl parkiet taneczny i miejsca dla gosci ciepłym blaskiem chińskich lampionów lub stwórz bosko romantyczny nastrój dzięki strategicznie rozmieszczonym świecom w różnych rozmiarach wokół sali.

Dodaj komentarz