Jaki prezent dla Rodziców?

Podziękowania dla rodziców

Gdy zbliża się ten wyjątkowy dzień, czas pomyśleć o tym jak podziękować Rodzicom za wszystko co dla Was zrobili, za pomoc w organizacji ślubu i wesela. Tradycja nakazuje podziękować rodzicom w czasie wesela. Zapraszamy wtedy wszystkich gości na parkiet, świadkowie dyskretnie przynoszą z weselnego zaplecza kosze z prezentami. Kilka wzruszających zdań wypowiada Para Młoda. Nieodłącznie jest też muzyczna dedykacja, kiedy razem tańczycie z Rodzicami.

Rodzicom można podziękować również w domu Panny Młodej tuż po błogosławieństwie.

Zawsze jednak największy kłopot jest z wymyśleniem oryginalnego, cennego choć nie koniecznie kosztownego prezentu. Mam dla Was kilka pomysłów, które podpatrzyłem na wielu weselach.

Wyjazd na weekend lub kilka dni dla Rodziców Panny Młodej i Pana Młodego. Taki odpoczynek przyda się rodzicom, gdyż zapewne razem z Wami ponosili trudy przygotowań. Np. wycieczka do Kazimierza, pod warunkiem ze Kazimierz to nie jest gitarzysta w zespole 🙂 Nie namawiam do SPA chyba ze będzie jakaś promocja. Sądzę że integracja dwóch rodzin doskonale przebiegnie gdy sami będą decydować o swoim czasie na zafundowanych przez Was wakacjach.

Pamiątkowe obrazy w dużym formacie wykonane podczas sesji narzeczeńskiej, doskonale zbliżą do siebie obydwie Pary Rodziców. Wasze zdjęcie, czy nawet odręcznie wykonany portret utrwali się w domach Waszych rodziców.

Filmowe podziękowania dla Rodziców. Często bardzo trudno w emocjach powiedzieć kilka prostych słów podziękowań. dla tego namawiam do nagrania ich wcześniej, i przekazania w ładnym albumie z filmem na pendrive. Wewnątrz albumu może być krótka dedykacja, słowa podziękowania. Często Młodzi pokazują taki film, teledysk na weselu, wtedy wszyscy goście mogą podzielić emocje jakie towarzyszą tej chwili.

Więcej filmików znajdziecie tutaj This-moment

Bilety do opery lub teatru. Takie widowiska jak Jezioro Łabędzie, Carmen, Skrzypek na dachu, pozwolą oderwać się Waszym Rodzicom od codzienności.

Jednak zawsze najlepszym prezentem będziecie Wy, gdy pokażecie Rodzicom że ich doceniacie w codziennym życiu.

Dodaj komentarz