List miłosny w dniu ślubu

Czy wiecie że coraz częściej filmując śluby spotykam się z takim zwyczajem ze Para Młoda w dniu ślubu, zanim spotka się na błogosławieństwo rodziców, wymienia się listami miłosnymi? Nie widziałem ich treści, ale widziałem za to łzy w oczach Młodych gdy trzymali ręcznie napisane listy od siebie.

list miłosny

Jak napisać taki list? Będzie on wyjątkowy jeśli napiszesz go w dniu ślubu. W przedślubnym zgiełku trudno jest znaleźć spokojną chwilę, szczególnie gdy jesteście pod presja czasu. Dla tego warto zrobić sobie wcześniej notatki, spisać swoje myśli, uczucia. Potem trzeba taką chwilę napisania listu uwzględnić w planie dnia, oraz znaleźć sposób na dostarczenie ukochanemu lub ukochanej takiego listu. Mogą to być rodzice, lub świadkowie którzy zwykle przemieszczają się pomiędzy domem Panny Młodej i Pana Młodego. Gdy dzieli was duża odległość, można taki list napisać przeddzień ślubu.

ślub list miłosny

Co napisać? Nie podpowiemy Wam, bo to musi płynąc z Waszego serca. Taki list nie musi być długi, ani poprawny literacko, wykaligrafowany, ważne aby to były Wasze odczucia, myśli, życzenia, marzenia, wspomnienia.

Zadbajcie odpowiednio wcześniej o odpowiednie koperty i kartki. W księgarniach czy Empiku, lub w salonach z zaproszeniami ślubnymi można dostać specjalną papeterię na tą okoliczność, czyli koperty i kartki z motywami ślubnymi. Ale nie musi to być list w kopercie, może być rulonik papieru przewiązany wstążką.

wideofilmowanie kamerzysta warszawa

Wasze dotychczasowe przeżycia i emocje są tak indywidualne, że nie ma reguły na teksty z szablonów. Ułóżcie sobie te z głębi serca płynące słowa sami. A ja, ślubny filmowiec, z przyjemnością uwiecznię te wyjątkowe chwile na ślubnym filmie.

Dodaj komentarz