Podziękowania dla Rodziców

Film

Bardzo ciekawa forma podziękowań dla rodziców. Co prawda, wymaga bardzo dużego zaangażowania Pary Młodej, ale myślę, że warto. Jeśli zdecydujecie się na taką formę podziękowań, znajdźcie takiego fotografa, który ma już doświadczenie w tego typu projektach. Ustalcie z nim scenariusz filmu i miejsce kręcenia. Zazwyczaj powtarza się motyw pisania, za co jesteście rodzicom wdzięczni. Można pisać na kartkach, brystolach, balonach, kredą na chodnikach… Możecie wykazać się inwencją twórczą lub zdać się na doświadczenie fotografa. Taki film wyświetlony na weselu będzie na pewno niezwykle wzruszający nie tylko dla Waszych rodziców, ale również dla wszystkich innych osób go oglądających.

Voucher

Coraz częściej Pary Młode decydują się dać rodzicom w ramach podziękowań ślubnych voucher na jakąś atrakcję. To może być wyjazd weekendowy, kolacja w dobrej restauracji, bilety do teatru, zabiegi SPA czy kurs tańca. To Wy wiecie najlepiej, co ucieszy Waszych rodziców.

Niezależnie od tego, jaką formę podziękowań wybierzecie, jedno jest pewne – jeśli włożycie w to serce, nie pożałujecie ani jednej wydanej złotówki i ani jednej minuty poświęconej na przygotowanie takiej niespodzianki dla rodziców.

Fotoksiążka – księga pamiątkowa

Jest to pomysł wymagający Waszego zaangażowania, ale na pewno zostanie doceniony przez rodziców. Możecie kupić ładny album, do którego wkleja się zdjęcia, opisać je szczerym komentarzem i piękna pamiątka gotowa. To mogą być zdjęcia rodziców z czasów młodości, ślubu, przez Wasze dzieciństwo, aż do czasów „współczesnych”. Taka retrospekcja nie może się nie spodobać!

Zdjęcie duży format

Dodaj komentarz