Zaproszenia ślubne

Ręczna robota

Z pewnością są to jedne z najpiękniejszych zaproszeń ślubnych. Artysta wykonuje je na specjalne zlecenie. Zazwyczaj wzór wybiera z poprzednich realizacji zamówień lub pyta, czy istnieje możliwość wykonania wybranego modelu. Można umówić się z wykonawcą, że na zaproszeniach ma być wpisana wybrana treść lub pozostawione puste pola. Koszt ich wykonania jest stosunkowo duży. Zazwyczaj ceny zaczynają się od 10 złoty za sztukę. W porównaniu do poprzednich dwóch możliwości zakup takich zaproszeń wiąże się z dużym wydatkiem.

Drukowane – Indywidualny projekt

Personalizowane zaproszenia ślubne to takie, o których wyglądzie decyduje w głównej mierze zamawiający. Firma wykonuje wyłącznie ogólny projekt i dołącza do niego elementy oraz przykładowe teksty, które mogą znaleźć się na zaproszeniu. Oczywiście narzeczeni mogą wykazać się inwencją i poprosić o zamieszczenie innych elementów. Koszt zakupu takich zaproszeń z pewnością nie będzie duży. Zazwyczaj waha się między 3 złote, a 10 złoty. Zazwyczaj przy zamówieniu wymagane jest podanie terminu i godziny ślubu, adresu kościoła i sali weselnej, dane Pary Młodej, imiona i nazwiska gości. Dodatkowo można poprosić o umieszczenie na zaproszeniu numeru telefonu w celu potwierdzenie przybycia na przyjęcie.

Gotowe druki zaproszeń

Na rynku dostępnych jest mnóstwo gotowych zaproszeń. Nie da się wprowadzać żadnych modyfikacji w ich treści. Zazwyczaj trzeba własnoręcznie wpisać imię i nazwisko Panny Młodej oraz Pana Młodego, adres kościoła, w którym odbędzie ślub oraz adres sali weselnej. Należy również podać datę i godzinę uroczystości. Cena takich zaproszeń jest bardzo niska. Zazwyczaj zaczyna się w kwocie 1 złoty za sztukę. Wystarczy przeliczyć, ile zaproszeń będzie potrzebnych. Warto jest zakupić kilka dodatkowych sztuk. W końcu nic się nie stanie, jeśli zostaną puste, a być może okażą się potrzebne.

Wideozaproszenie

Zaproszenie w formie teledysku. Oryginalny nowoczesny pomysł, zamiast drukowanego tekstu zapraszacie gości własnymi słowami. Takie zaproszenie można wysłać jako filmik na Facebook lub Youtube do gości którzy mieszkają daleko od nas.

One Reply to “Zaproszenia ślubne”

  1. Bardzo interesujący artykuł i ciekawe porady.

Dodaj komentarz