Fotografie ślubne są utrwalane na pięknych albumach, fotoksiążkach. Filmy otrzymujecie w pięknej oprawie ślubnej na pamięci USB.

Ja korzystam z elastycznej sprawdzonej oferty firmy najlepszefoto.pl

To rozwiązanie idealne dla filmowców, chcących przekazać klientom film z uroczystości ślubnej na pojemnym nośniku, zaopatrzonym dodatkowo w elegancką, indywidualnie zaprojektowaną okładkę podkreślającą wagę tego zdarzenia.

Dużą zaletą jest też możliwość naniesienia graweru na samym nośniku. Na zewnętrznej okładce jet miejsce na zdjęcie ślubne, np. z sesji plenerowej. Okładka wewnętrzna po lewej stronie ma miejsce na zamieszczenie większej ilości zdjęć, przekrojowo z waszego ślubu i wesela, oraz krótki tekst.

OKŁADKI NA FILMY

albumy ślubne pendrive

Opakowanie Classic jest eleganckim i nowoczesnym dopełnieniem pendrive’a ze zdjęciami z uroczystości ślubnej. Elegancki design pendrive’a i estetyczne opakowanie stanowią piękny, spersonalizowany komplet. Umożliwiamy zamówienie grawera na samym nośniku w cenie 5 zł – według własnego projektu.

Pendrive w technologii  3.0 może mieć pojemności od 16GB do64GB. W przypadku tego produktu USB zawsze będzie koloru czarnego.

album film ślubny

Pendrive w eleganckim opakowaniu to nowoczesny sposób przekazania Młodej Parze filmu z wesela lub zdjęć z uroczystości ślubnej. Elegancki design pendrive’a i estetyczne opakowanie stanowią piękny, spersonalizowany komplet. Dodatkowo można zamówić grawer na samym nośniku cenie 5 zł – według własnego projektu.

Pendrive w technologii  3.0 może mieć pojemności od 16GB do 64GB.  W przypadku tego produktu USB zawsze będzie koloru czarnego

film ślubny pendrive

PENDRIVE BOX to ręcznie wykonane pudełko z nośnikiem danych. Ten wizualny identyfikator to możliwość zapisania reportażu z uroczystości w czterech pojemnościach: 16, 32, 64 oraz 128 GB. Przy tej największej rozdzielczość wynosi, aż 4K. Technologia produktu – USB 3.0, pozwala na szybki zapis oraz odtwarzanie nagranych plików.

OKŁADKI NA FILMY I FOTOGRAFIE

film ślubny 4K

Linia Akryl Prestige należy do jednej z najbardziej popularnych wśród naszych klientów. To co ją wyróżnia to okienka, które wyglądem przypominają szklaną taflę, a tym samym przykuwają uwagę!

Fotoalbumy z tej kolekcji zyskują dodatkowy „prestiż” dzięki opakowaniom, które zawsze są dopasowane do ich rozmiaru oraz ilości rozkładówek.

Teraz poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy zestaw Complete Fotoalbum, który oprócz wcześniej wspomnianego fotoalbumu z opakowaniem zawiera rownież USB mini lub klasyczny pednrive – zawsze dopasowany kolorystycznie do opakowania.

fotoalbum ślubny

Biel – to kolor, który charakteryzuje linię Biała Dama. Sprawdź jak pięknie może wyglądać w spersonalizowanym zestawie COMPLETE. Fotografia ślubna, komunijna, okolicznościowa, oraz film na USB – ten zestaw sprawdzi się tu idealnie!

Źródło: https://najlepszefoto.pl