Muzyka na pierwszy taniec

Muzyka klasyczna.

Jak wybrać utwór na pierwszy taniec a jakich piosenek nie wybierać? Owszem, melodia łatwa do zatańczenia i wpadająca w ucho jest ważna, ale nie należy zapominać o słowach, szczególnie jeśli nie sprawdzimy piosenki anglojęzycznej o czym jest. Smutny tekst, opowieść o rozstaniu, lub tekst zupełnie nie na temat, nie pasuje do romantycznego i radosnego klimatu ślubu. Tekst powinien podkreślać wieź pomiędzy dwojgiem ludzi.

Najłatwiej nauczyć się walca, tym bardziej ze zawsze kojarzy się pozytywnie. Kroki nie są skomplikowane i już kilka lekcji powinno uczynić z was mistrzów parkietu. Nie musicie wszystkiego zatańczyć perfekcyjnie, bo w splendorze wesela nikt nie zauważy drobnego wypadnięcia z rytmu, czy źle postawionego kroku. Ważne jest tez to ze walc można łatwo skrócić, bo wystarczy nawet dwie minuty aby zachwycić gości.

Walc to też bardzo łagodny rytm, do tańczenia spokojnie, bez karkołomnych figur. praktycznie Panna Młoda walca zatańczy w każdej sukience, jak też obcas w buciku nie będzie przeszkadzał.

Warto zapamiętać swój układ choreograficzny z pierwszego tańca na dłużej. Gdy zatańczycie w plenerze na sesji ślubnej do zdjęć czy teledysku ślubnego będzie to piękną pamiątką na lata.

https://youtu.be/B1sNukz6EMU

Pierwszy taniec z humorem

Zapraszam do przeczytania mojego postu jak rozbawić gości w czasie pierwszego tańca. https://slubne-porady.pl/pierwszy-taniec-na-wesolo/

Dodaj komentarz