Wypad za miasto

Wieczór panieński, to oczywiście nie dosłownie wieczór, ale nawet dzień lub dwa spędzone w towarzystwie przyjaciółek, koleżanek przyszłej Panny Młodej. Im bardziej szalony pomysł, tym przyjemniejsze wspomnienia z ostatnich chwil swobody panieńskiego stanu.

SPA – Pomysł tradycyjny. Wymaga jednak chyba największych nakładów ze wszystkich propozycji, jak też dobrej organizacji. Jeden dzień w SPA gdzieś dalej to nie jest dobry pomysł. To przecież miejsce na regenerację, odstresowanie, i nie może być krótka przerwą w dalekiej męczącej podróży. Dla tego prawdziwy efekt osiągnięcie wyjeżdżając najdalej godzinę lub dwie drogi na miejsce. Dobrze jest sprawdzić wcześniej profil SPA, aby było dość nowocześnie w młodym towarzystwie, jak też sprawdzić czy panna młoda nie ma zdrowotnych przeciwskazań na jakąś atrakcję.

Jednym z bardziej znanych kompleksów jest https://www.dolinacharlotty.pl/gastronomia/imprezy-okolicznosciowe gdzie znajdziecie oprócz SPA restaurację która specjalizuje się w imprezach okolicznościowych, m.in. wieczoru panieńskiego, bliskość morza i pięknych krajobrazów, przejażdżki konne, zoo https://www.dolinacharlotty.pl/atrakcje .

Wodny Park Rozrywki

Pewną namiastką tańszą od SPA jest wodny park rozrywki. Można się zregenerować w grocie solnej, saunie, czy basenie termalnym. Zwieńczeniem wieczoru panieńskiego może być małe przyjęcie w jednej z restauracji w obiekcie. Można też wynająć bungalow i urządzić imprezę po swojemu. Dzięki temu nie trzeba przyjeżdżać i wyjeżdżać tego samego dnia, bo jest miejsce na nocleg.

Poolside photo created by senivpetro – www.freepik.com

Jedną z propozycji jest https://parkofpoland.com/pl/ leżący w środku Polski niedaleko Warszawy.

AGROTURYSTYKA

Pomysł dający możliwość kontaktu z naturą, np. pobyt w stadninie koni, czy wyjazd na pokaz naturalnych ziół i kosmetyków. Zawsze trzeba pomyśleć o bezpieczeństwie. jeśli pobyt w siodle ma być niespodzianką, trzeba się dyskretnie dowiedzieć, czy Panna Młoda nie boi się konia. Warto aby na zakończenie dna móc usiąść np. przy rozpalonym ognisku czy kominku, z kieliszkiem dobrego wina. Jak zawsze nie zapomnijcie wziąć ze sobą dobrego aparatu, lub zamówcie na kilka godzin fotografa. Portrety z końmi są piękne.

Są w Polsce stadniny koni w których można spędzić weekend w siodle albo kilka dni w towarzystwie koni i przegalopować się po przepięknych miejscach. Stadnina w okolicach Łeby to niezwykłe emocje przejażdżki konnej brzegiem morza http://nowecin.com.pl/pl/

Tutaj jest miejsce na agroturystykę, piękne zaplecze restauracyjne w samej stadninie, oraz urocze tawerny Łeby, dzikie plaże ciągnące się kilometrami. Zamówienie takiej przejażdżki konnej dla grupy zorganizowanej nie jest wcale drogie. Zwykle zamawiając taka atrakcje z noclegiem, czy ogniskiem dostaniecie bardzo dobre niższe ceny. I nie musi być koniecznie pogoda na opalanie, konie nie są wybredne gdy nie ma słonecznej pogody 🙂

SPORT

Spływ kajakowy czy górska wędrówka. Spływy mogą być jednodniowe na krótkich trasach, jak tez mogą potrwać kilka dni. Te dłuższe to większe emocje i poznanie smaku prawdziwej przygody. Mamy w Polsce bardzo zróżnicowane trasy od bardzo spokojnych na Mazurach dla początkujących, do tych wymagających więcej sprawności jak trasy na Roztoczu czy górskie spływy Dunajcem.

spływ kajakowy
wieczór panieński spływ kajakowy

WYPOCZYNEK

– krótkie weekendowe wakacje nad morzem. Tu jednak trudno o spokój wśród tłumów turystów. Jeśli lubicie być wśród ludzi, to miejsce dla was, jeśli chcecie być same w tylko swoim towarzystwie i mieć więcej swobody, wybór odpowiedniego miejsca i terminu nad morzem może być trudne i lepiej szukać poza sezonem.

Rejs statkiem do Szwecji

Wyjątkowa osoba jaką jest przyszła Panna Młoda zasługuje na równie wyjątkowy prezent. Zaskoczcie ją niezapomnianym rejsem do Ystad, małego urokliwego szwedzkiego miasteczka.

Już sam sposób podróżowania jest frapujący. Niecodziennie przecież można rozkoszować się morską bryzą na środku Bałtyku! Czas spędzony na pokładzie nowoczesnego promu z profesjonalną obsługą i wieloma atrakcjami – z miejsca wprowadzi w świetny nastrój.

Co zaskakującego jest w Ystad? Klimat! To miasto jak z pocztówki, które podbija serce malowniczymi budynkami i wąskimi uliczkami. Znajduje się tu kompleks budynków z, najlepiej zachowaną w całej Szwecji, zabudową szachulcową. Średniowieczna Starówka, jest wręcz wymarzonym miejscem na wieczorny spacer. Ystad skrywa też kilka innych sekretów. To rodzinne miasteczko Kurta Wallandera, słynnego komisarza policji z kart książek H. Mankella. Miejsca opisywane w książce istnieją naprawdę. Wystarczy je odnaleźć. Niewiele osób też wie, że w Ystad znajduje się największe w Skandynawii studio filmowe. Właśnie tu kręcono m.in. słynny ”Most nad Sundem” czy szwedzką i brytyjską wersję „Wallandera”

Promem do Szwecji z własnym autem

Szwecja to kraj o bogatej przyrodzie, kulturze, stylu życia i kuchni. Fascynuje zarówno pięknem natury, jak i tętniącymi życiem, kosmopolitycznymi miastami. Ten kraj warto odwiedzić o każdej porze roku.

Promy kursujące bezpośrednio do Szwecji z Niemiec, Danii, Polski i Łotwy to najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie szwedzkich wakacji. Dobrym pomysłem jest zabranie do Szwecji samochodu, ponieważ dzięki temu zwiedzisz nie tylko miasta, ale też ich dziksze i mniej dostępne okolice.  Masz ochotę spędzić noc w lodowym hotelu, na własne oczy zobaczyć zorzę polarną, posmakować pysznych owoców morza w Göteborgu, pośpiewać piosenki Abby w Sztokholmie, wygrzać się w złotej saunie Solar Egg, pojeździć na nartach w Åre, a może poznać cudne krajobrazy Smalandii? Szwecji nigdy nie będziesz mieć dosyć.

Wypad na miasto

KASYNO

Wielkie pieniądze na mały budżet

To bardzo wyszukany prezent, w którym przyszła Panna Młoda zazna niezwykły dreszcz emocji dużych wygranych w towarzystwie wiernych druhen.

Impreza zaczyna się od spotkania z opiekunem przy kasynie, gdzie każda z Was dostanie żetony o wartości 50 lub 100 zł. i dla każdej obecnej uczestniczki wieczoru panieńskiego i powitalne drinki. Gdy już wygracie nieprzyzwoitą sumę pieniędzy lub stracicie wszystko – imprezy jest ciąg dalszy. Z kasyna luksusowy przedłużany Hummer lub Lincoln zabierze Was na przejażdżkę po centrum miasta, lub do klubów tanecznych. W limuzynie oczywiście szampan w cenie i dobra muzyka, jak też sesja fotograficzna do ślubnego portfolio.

Taki wypad jest zarezerwowany dla osób pełnoletnich. Pamiętajcie, ze zawsze można zaaranżować taką imprezę pod własny gust, np. limuzyna przyjeżdża o Was pod dom i po upojnej nocy odwozi was na miejsce pod dom gdzie możecie bez stresu włóczenia się spóźniającymi się nocnymi taksówkami odpocząć.

RESTAURACJA

Słodka tradycja, pełna obsługa smakowitej kolacji i zwinny kelner.

Restauracja na wieczór panieński? Czemu nie. Jak najbardziej dobry i często wybierany pomysł – ale koniecznie pamiętajcie że niezwykłą atmosferę i swobodę może wam zakłócić tłum przypadkowych osób. Dla tego szukajcie i wybierajcie unikalne rezerwacje w wydzielonych zakątkach restauracji, a w plenerze np. altanki z pełna obsługą kelnerską i muzyczną, miejsce które do białego rana będziecie miały do dyspozycji tylko dla siebie. Dzięki temu będzie można zamówić dekoracje, plansze z Waszymi zdjęciami czy kwiaty. I oczywiście zadbajcie o bezproblemowy transport do domu. I nie koniecznie musi to być sobotnia noc kiedy ceny są najwyższe. W dni powszednie rabaty dochodzą do 30 %. Co do innych atrakcji – to już wam nie podpowiadam 🙂

KRĘGLE

Kręgle zwykle są umiejscowione w częściach rozrywkowych galerii lub centrów handlowych. To doskonałe zaplecze aby po ekscytującym pojedynku na kule wypocząć gdzieś na dobrej pizzy czy beczkowym piwie. Pomocne bywają karnety, warto zainteresować się zniżkami na kręgle które możecie dostać z fitness-clubu. To może być dla was nowe doświadczenie, jeśli nie jesteście w stanie miotać kulami, to zapytajcie się o inne formy rozrywki, np. samochody elektryczne, gry, symulatory itp.

Wiele kręgielni ma w ofercie wieczory panieńskie. Można zamówić catering, i pełna obsługę takiej imprezy. Tutaj jednak impreza jest na jeden dosłowny wieczór, nie ma noclegów. przykładowa ofertę znajdziecie tutaj https://www.kregielnia-tb.pl/

Warsztaty florystyczne

Zanim gdziekolwiek zdecydujecie się wybrać, pięknym kojącym stres przeżyciem są warsztaty florystyczne, gdzie same możecie zaprojektować i wykonać własnoręcznie swoje wianki na Wieczór Panieński.

Obcowanie z kwiatami daje dużo spokoju. Pozwala dotknąć ich ulotnego piękna, poczuć zapach prawdziwej łąki. Warto wprowadzić kilka ujęć z takich warsztatów do ślubnego filmu.

Wieczór panieński pod wodą

Skoro śluby mogą odbywać się pod woda, to dla czego nie wieczór panieński? Niekoniecznie nurkowanie to może być Twoja pasja, ale na pewno niezapomniana przygoda. Zaproście Pannę Młodą do przeżycia niezapomnianych wrażeń w najlepszym symulatorze dla nurków!

To jest bardzo piękny pomysł, nawet jeśli wieczór panieński to tylko dwie dziewczyny.


Wewnątrz zawsze doskonała pogoda, o każdej porze roku, przejrzysta i ciepła woda, jak w ciepłych południowych morzach, idealne warunki do przyjemnego nurkowania. To jest niezwykłe i relaksujące doznanie, jak stan nieważkości w kosmosie..

Taniec syren

Niezwykłą atrakcja jest Akademia Syren, jednak jest to nurkowanie swobodne bez butli, wymaga niewielkiego przygotowania, treningu oddechowego.

Do tego głębia, wrak i jaskinie, liny i winda Freediverów. Dla osób początkujących idealne miejsce do spędzenia oryginalnego wieczoru. Kompleksy nurkowe takie jak https://www.deepspot.com/pl/ mają zaplecze restauracyjne i hotelowe, gdzie po udanym nurkowaniu można spędzić wieczór przy panieńskim szampanie.

Pamiętajcie, że standardowa oferta w takich miejscach jak baseny, centra nurkowe to tylko propozycja. Nie przerażajcie się ze gdy zsumujecie koszty ogólnodostępnej oferty, cena was zniechęci. Zwykle na życzenie można tam zorganizować tam imprezę zamknięta taka jak wieczór panieński – tylko dla Was, lub półzamkniętą, w negocjowanej i zdecydowanie lepszej cenie dla zorganizowanej grupy dziewczyn. Dostaniecie w cenie własnego instruktora który przygotuje Was do pięknej przygody jaką jest nurkowanie.

Warto oczywiście uwiecznić to na filmie, wystarczy sportowa kamerka do zdjęć podwodnych, jak Gopro czy Sony Action. Zdjęcia czy filmy można kręcić też przez szyby basenu, lub przez przeszklony tunel pod basenem.

Przy okazji możecie potajemnie zamówić prezent dla Pary Młodej w postaci karnetu dla Pary Młodej.

A jakie Wy macie pomysły?

Erotyczny wieczór panieński

Pierwszą rzeczą którą powinnyście przemyśleć przed zorganizowaniem erotycznego wieczoru panieńskiego, jest to, czy panna młoda lubi takie rzeczy i będzie mile zaskoczona pomysłem. W przeciwnym razie sprawicie, że poczuje się nieswojo, lub dotkniecie jej tabu. Pamiętajcie, nie każdy czuje się dobrze w tego typu imprezach, a przecież Waszym celem jest aby wszyscy dobrze się bawili.

Druga kwestią, choć może to będzie trudne przez Was do sprawdzenia 🙂 jest to ze Panna Młoda wcale nie musi mieć w TYCH sprawach dużego doświadczenia. Dla tego jeśli już zdecydujecie się na taką formę wieczoru panieńskiego, nie wypominajcie tego Pannie Młodej, ani też nie starajcie się frontalnie chwalić swoimi doświadczeniami. O wiele przyjemniej spędzicie taki wieczór zachowując się subtelnie.

Pikantne stroje

Aby pomysł erotycznego wieczoru panieńskiego się udał,  w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę strój dla panny młodej oraz detale, które będą nosić zarówno ona, jak i reszta dziewczyn. Możecie ubrać ją z erotycznym akcentem, dużo koloru różowego, opaski z czerwonymi rogami na głowę, dodać kilka zabawnych detali. Najbardziej popularne i zabawne są zazwyczaj dodatki w kształcie fallusa, erotyczne elementy bielizny lub przedmioty, zabawki, które dają skojarzenia erotyczne.

Dekoracje

Udekorowanie przestrzeni balonami z motywami erotycznymi, grami, z których później będą korzystać, a nawet zabawkami erotycznymi, które później zamierzają podarować pannie młodej, to zawsze dobry pomysł. W sklepach specjalizujących się w artykułach erotycznych znajdziesz niezliczoną ilość pozycji na każdą kieszeń. A jeśli chodzi o prezenty dla Panny Młodej, to w naszym artykule Prezenty na wieczór panieński znajdziesz kilka dobrych pomysłów.

Zabawy

Fajną rzeczą w erotycznych wieczorach panieńskich jest to, że zawsze istnieje możliwość wprowadzenia w życie zabawnych i gorących gier, co będzie niezbędne nie tylko do tego, aby grupa zrozumiała się nawzajem i lepiej się poznała, ale także dla wszystkich dobrze się razem bawić.

Oto kilka zabawnych pomysłów:

  • Gra quizowa dla panny młodej, w której musi wykonać pewne czynności, aby zebrać punkty i zdobyć nagrodę. Tutaj świetne jest postawić naszego przyjaciela do granic możliwości.
  • Gra pytań/odpowiedzi dotyczących ich związku, za każdą poprawną odpowiedź panna młoda wygrywa nagrodę.
  • Gry zbiorowe w zgadywanie lub gry erotyczne, w których mogą uczestniczyć wszyscy uczestnicy. W sklepach z artykułami erotycznymi istnieje kilka tego typu opcji, które są bardzo zabawne.

Występy taneczne

Pokazy erotyczne, lub tańce erotyczne są bardzo modne i są doskonałą opcją na zabawę dla przyszłej panny młodej i wszystkich jej przyjaciół. Może to być zmysłowy taniec pary w stylu baletu. Coś co jest zarówno piękne, bawi, a nawet uczy wrażliwości przyszłą pannę młodą. Nietypowy pomysł, ale zachwyt gwarantowany. Gdzie znajdziecie tancerzy: szkoły baletowe, lub teatr: https://www.neoclassica.pl/pl/oferta/pokazy-tanca

balet erotyczny

Tapersex: specjalista od sprzedaży artykułów erotycznych wyjaśnia uczestnikom użycie najpopularniejszych zabawek, alternatywy dla różnych praktyk erotycznych oraz kilka przydatnych i zabawnych sztuczek. Tapersex to moda, która zrewolucjonizowała wieczory panieńskie i spotkania w gronie przyjaciół, najlepsze jest to, że wystarczy być ciekawym świata i chęcią odkrywania tego, co najlepsze w erotycznym świecie spod ręki specjalisty w tej dziedzinie : seks zabawek, zmysłowe sztuczki do zastosowania jako para i kilka dobrych kluczy do przełamania seksualnej rutyny .

Pokaz tańca na rurze : dla tych, którzy kochają erotykę zmysłowego tańca, ten rodzaj alternatywy jest idealny, więc każdy może nauczyć się kilku sztuczek na intymność. Co więcej, możecie wziąć wspólną lekcję takiego tańca jako element Waszego Wieczoru

Pokaz

I oczywiście nie ma prawdziwego erotycznego wieczoru panieńskiego bez obecności Chłopca. Ta opcja jest jedną z najbardziej zabawnych i oczekiwanych przez wiele panien młodych, ale musisz upewnić się, że twoja przyjaciółka naprawdę chce przeżyć to zabawne doświadczenie. 

EPILOG

Wieczory panieńskie można to jak trochę zabawa sylwestrowa. To musi być wyjątkowy dzień i koniecznie trzeba się dobrze bawić. Najlepiej do białego rana. Podobnie jak kończy się rok kalendarzowy, tak samo kończy się panieństwo. Czy to oznacza, że po ślubie już nie będzie możliwości i okazji do imprezy w gronie przyjaciół i trzeba wyszaleć się na zapas? Czasem pojawiają się szybko nowe obowiązki w życiu Młodych, bywa że będą zapracowani. Dla tego warto powracać w gronie przyjaciół do ciekawie zorganizowanych spotkań aby nie wpaść w codzienną szarość. A nawet znaleźć wspólne hobby, coś ze sportu, czy miejsce do którego chętnie się wraca.

Jeśli już wybrałyście pomysł na wieczór panieński, pamiętajcie o zasadzie, że im prościej, tym lepiej. Najważniejsze w tym dniu jest żeby Panna Młoda miała wokół siebie osoby, które naprawdę darzy sympatią i to niezależnie od ich płci.